Dzień powszedni:
7:00 - Fara
18:30- Fara

Niedziele i święta:
7:00 - Fara
8:30 - Fara
9:30 - Kościół WNP
10:00 - Kościół św.M. Kolbe w Tłokach
11:00 - Kościół WNP
12:30 - Fara
18:30 - Fara

Nabożeństwo Fatimskie
każdego 13 dnia w miesiącach od maja do października po Mszy św. wieczornej.

Kaplica Najświętszego Sakramentu
Adoracja od poniedziałku do piątku
od 9.00 do 18.00

Biuro parafialne
Pon-Pt: 9.00 - 12.00
W poniedziałki, środy i piątki
przyjmowani są narzeczeni: 16.00 - 17.00
W pierwszy piątek miesiąca po południu biuro nieczynne.
Ostatnia aktualizacja strony
22.01.2022 09:40

Osób online: 3


stat4u


 
Dodano: 2021-06-05, PROGRAM WYCIECZKO-PIELGRZYMKI

Dzień 1

4.45 - zbiórka uczestników wyjazdu i następnie przejazd na lotnisko w Berlinie skąd o godzinie 10.45 nastąpi przelot do Barcelony. Z lotniska w Barcelonie udamy się na Costa Brava - Maresme, gdzie nastąpi zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2 i 3

Dni przeznaczone na plażowanie i odpoczynek. W czasie pobytu na Costa Brava - Maresme możliwość skorzystania z dodatkowej wycieczki do Barcelony ( z miejscowym przewodnikiem wliczonej w koszt wyjazdu). Barcelona - stolica Katalonii. W Barcelonie będą zwiedzane następujące obiekty: Barrio Gotic z Katedrą św. Eulali – najstarsza część Barcelony, Obiekty Olimpijskie Igrzysk Olimpijskich 1992 roku, Wzgórze Montjuich z fortem wojskowym na szczycie, Sagrada Familia - niedokończone dzieło Gaudiego, Las Ramblas - Pola Elizejskie Barcelony. W tych dniach będzie także możliwość uczestnictwa w Turnieju Rycerskim i pokazie tańców Flamenco (ok. 38 €), wyjazdu do Marineland (delfinarium oraz baseny – wstęp na cały dzień ok. 30 €) oraz Water Wordu (baseny i zjeżdżalnie – wstęp na cały dzień ok. 35 €).

Dzień 4

Wyjazd do Andory. Andora – małe księstwo w południowo-zachodniej Europie bez dostępu do morza. Leży w Pirenejach granicząc od północy z Francją, a od południa z Hiszpanią. W Andorze istnieją korzystne prawa podatkowe i celne, co stwarza znakomite warunki do rozwoju handlu. W czasie przejazdu przewidziany jest pobyt na Montserrat. Montserrat – góra, na której Benedyktyni pobudowali klasztor. Klasztor ten stał się miejscem niezliczonych pielgrzymek do cudownej figurki Matki Bożej.

Po przyjeździe do Andory zakwaterowanie, posiłek i nocleg.

Dzień 5

Po noclegu udamy się do miejsca pielgrzymek na ziemi francuskiej - Lourdes. Przed wyjazdem przewidziany jest czas wolny w Andorze. Po przyjeździe do Lourdes zakwaterowanie w hotelu, posiłek wieczorny i udział w Procesji Maryjnej (z lampionami).

Dzień 6

Pobyt w Lourdes - centrum pielgrzymek położone na skraju Pirenejów. W tym miejscu Bernadette Soubirous 18 razy widziała Matkę Boską. Tu została zbudowana w 1858 roku świątynia. Od tego czasu wiele osób nawiedzających sanktuarium odzyskało w cudowny sposób zdrowie. Obecnie każdego roku ponad 5 milionów osób odwiedza Sanktuarium, modli się w cudownej Grocie, odwiedza podziemną Bazylikę i świątynię wybudowaną nad Grotą, zażywa kąpieli i uczestniczy w Drodze Krzyżowej. Nasz pobyt w Lourdes pozwala na spełnienie tego pielgrzymiego programu. Możliwość udziału we Mszach Św., w wieczornej procesji z lampionami – Procesji Maryjnej, w Drodze Krzyżowej , a także kąpieli w wodzie ze źródła Lourdes.

Dzień 7

Dzień przeznaczony na przejazd na Costa Brava-Maresme, gdzie spędzimy ostatni nocleg na naszym wyjeździe.

Dzień 8

Po śniadaniu wyjazd na lotnisko na, skąd o godzinie 11.40 nastąpi przelot powrotny do Berlina. Po wylądowaniu w Berlinie przejazd na miejsce zbiórki z dnia pierwszego.

Orientacyjna cena: 430,00 € + 1960,00PLN

Cena obejmuje przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu (pokoje dwu lub trzy osobowe), obiadokolacje od 1 do 7 dnia wyjazdu, śniadania od 2 do 8 dnia wyjazdu, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota na trasie całego wyjazdu.

Uczestnik może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. W takim przypadku należy to pisemnie zgłosić przedstawicielowi Biura. Koszt takiego ubezpieczenia to około 3% ceny wyjazdu.

Termin wyjazdu: 27.07 – 03.08.2021