Dzień powszedni:
7:00 - Fara
18:30- Fara

Niedziele i święta:
7:00 - Fara
8:30 - Fara
9:30 - Kościół WNP
10:00 - Kościół św.M. Kolbe w Tłokach
11:00 - Kościół WNP
12:30 - Fara
18:30 - Fara

Nabożeństwo Fatimskie
każdego 13 dnia w miesiącach od maja do października po Mszy św. wieczornej.

Kaplica Najświętszego Sakramentu
Adoracja od poniedziałku do piątku
od 9.00 do 18.00

Biuro parafialne
Pon-Pt: 9.00 - 12.00
W poniedziałki, środy i piątki
przyjmowani są narzeczeni: 16.00 - 17.00
W pierwszy piątek miesiąca po południu biuro nieczynne.




Ostatnia aktualizacja strony
21.05.2022 09:59

Osób online: 2






stat4u


 




Dodano: 2014-01-06, Plan kolędy

PLAN KOLĘDY 2013/2014

 

Pragniemy pomodlić się i udzielić błogosławieństwa w domach naszych parafian

i prosimy o przygotowanie przez dzieci i młodzież zeszytów z Religii.

Niech modlitwa, spotkanie i rozmowy umocnią naszą wspólnotę, a Matka Boża

nasza Patronka niech wspiera wszystkie dobre plany.

 

 

Piątek 27.12.2013 r. od godz. 9.00

Chorzemin oraz Stadion i przylegające numery ul. Bohaterów Bielnika

Sobota 28.12.2013 r. od godz. 9.00

Niałek Wielki oraz przylegające numery ul. Poprzecznej i Niałeckiej

29.12.2013 r. (niedziela), od godz. 14.00

 1. Rynek 13 – 1 

2. Rynek 20 – 14 

3. ul. Poznańska 13 – 2 

4. ul. Poznańska 27 – 15 

5. ul. Poznańska 44 – 32

  

30.12.2013 r. (poniedziałek), od godz. 9.00

 Tłoki – 5 księży

  

02.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30

 1. ul. Kusocińskiego 5/25 – 1

 2. ul. Kusocińskiego 5/50 – 26

 3. ul. Kusocińskiego 5/70 – 51

 4. ul. Kusocińskiego 1 oraz 4/30 – 1

 5. ul. Kusocińskiego 4/60 – 31

 6. ul. Kusocińskiego 6/25 – 1

 7. ul. Kusocińskiego 6/50 – 26

 

 03.01.2014 r. (piątek) od godz. 15.30

 1. ul. Kusocińskiego 10/30 – 1

 2. ul. Kusocińskiego 12/25 – 1

 3. ul. Kusocińskiego 12/50 – 26

 4. ul. Konopnickiej 6/30 – 1

 od godz. 17.00

 1. ul. Konopnickiej 2/18 – 1

 2. ul. Kusocińskiego 8/15 – 1

  

 04.01.2014 r. (sobota) od godz. 9.00

 Powodowo – 5 księży

 od godz. 17.00

 1. ul. Gajewskich 1 F - A

 

 05.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00

 1. ul. Konopnickiej 3/25 – 1

 2. ul. Konopnickiej 3/50 – 26

 3. ul. Konopnickiej 4/30 – 1

 4. ul. Konopnickiej 4/60 – 31

  

 06.01.2014 r. (poniedziałek), od godz. 14.00

 1. ul. Gajewskich 18 – 2

 2. ul. Gajewskich 37 – 19

 3. ul. Gajewskich 47 – 38

 4. ul. Polna 17 – 1

 5. ul. Polna 18 – 35

 6. ul. Wodna, Krzywa, Krótka

 

 07.01.2014 r. (wtorek), od godz. 15.30

1. ul. Konopnickiej 14/25 – 1

2. ul. Konopnickiej 14/50 – 26

3. ul. Konopnickiej 10/30 – 1

4. ul. Konopnickiej 12/18 – 1 oraz 5/10 – 1

5. ul. Konopnickiej 8/18 – 1 oraz 5/ 20 – 11

 

08.01.2014 r. (środa), od godz. 15.30

1. ul. Konopnickiej 16/30 – 1

2. ul. Słowackiego 5 – 1

3. ul. Słowackiego 9 – 6

4. ul. Słowackiego 35 – 31

5. ul. Słowackiego 30, 24, 23, 22

6. ul. Słowackiego 29 oraz 37/20 – 1

7. ul. Słowackiego 36/20 – 1

 

09.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30

1. ul. Słowackiego 12/30 – 1

2. ul. Słowackiego 12/60 – 31

3. ul. Słowackiego 13/30 – 1

4. ul. Słowackiego 14/30 – 1

5. ul. Słowackiego 16/30 – 1

6. ul. Słowackiego 17/30 – 1

 

10.01.2014 r. (piątek), od godz. 15.30

1. ul. Słowackiego 11/27 – 1

2. ul. Słowackiego 15/30 – 1

3. ul. Słowackiego 15/60 – 31

4. ul. Słowackiego 20/30 – 1

5. ul. Słowackiego 21/30 – 1

6. ul. Słowackiego 25/30 – 1

 

11.01.2014 r. (sobota), od godz. 13.00

1. ul. Słowackiego 19 oraz 26/30 – 1

5 księży – Berzyna, ul. Berzyńska, ul. Fabryczna 13

 

12.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00

1. ul. Kolejowa 5 – 1

2. ul. Kolejowa 8 – 6

3. ul. Żeromskiego 2, 11, 9, 7, 5, 3, 1 oraz 29/15 – 1

4. ul. Żeromskiego 23/20 – 1

5. ul. Żeromskiego 17/20 – 1 oraz 13/10 – 1

6. ul. Żeromskiego 19/20 – 1 oraz  13/20 – 11

 

13.01.2014 r. (poniedziałek), od godz. 15.30

1. ul. Żeromskiego 10a oraz 8/30 – 1

2. ul. Żeromskiego 15/30 – 1

3. ul. Żeromskiego 18/20 – 1

4. ul. Żeromskiego 24/20 – 1

5. ul. Żeromskiego 27/15 – 1 oraz 25/15 – 1


 

14.01.2014 r. (wtorek), od godz. 15.30

 

1. ul. Żeromskiego 4/30 – 1

2. ul. Żeromskiego 6/30 – 1

3. ul. Żeromskiego 21/20 – 1 

4. ul. Żeromskiego 22/20 – 1

 

15.01.2014 r. (środa), od godz. 15.30

1. ul. Żeromskiego 20/20 – 1 

2. ul. Żeromskiego 26/20 – 1

3. ul. Przemysłowa 1 

4. ul. Przemysłowa 11 – 2

5. ul. Przemysłowa 13, 12a, 12

od godz. 17.00 

1. ul. Graniczna od 5 do 1 oraz ul. Poprzeczna

 

16.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30

1. ul. Fabryczna 8a – 2 oraz ul. Dworcowa 19

2. ul. 5 Stycznia 13 – 1

3. ul. 5 Stycznia 27 – 16

4. ul. 5 Stycznia 51 – 28

5. pl. Konstytucji 3 Maja oraz ul. 5 Stycznia 64 – 52

6. ul. 5 Stycznia 68 – 65

 

17.01.2014 r. (piątek), od godz. 15.30

1. ul. Słodowa od końca do nr 2 

2. ul. Dworcowa

3. ul. Wybickiego od nr 18

4. ul. Słowackiego 10/23 – 1

 

18.01.2014 r. (sobota), od godz. 13.00

1. ul. Korczaka od nr 22

2. ul. Sturnego 49 – 1

3. ul. Sturnego 46 – 2

4. ul. Marcinkowskiego 9/30 – 1

 
19.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00

1. ul. Marcinkowskiego – Liceum oraz 2 i 1

2. ul. Marcinkowskiego 12 – 3

 

20.01.2014 r. (poniedziałek), od godz. 15.30

1. ul. Bohaterów Bielnika 18 – 1

2. ul. Bohaterów Bielnika 37 – 19

3. ul. Bohaterów Bielnika 57 – 38

4. ul. Zakątek i ul. Prusa

 

 

21.01.2014 r. (wtorek), od godz. 15.30

 

1. ul. Wschowska – od Straży do 23

 

2. ul. Wschowska 32 – 24

 

3. ul. Kiełpińska i przylegające numery Niałka Wielkiego – rozpoczęcie od numerów Niałka

 

 

 

22.01.2014 r. (środa), od godz. 15.30

 

1. ul. Doktora Kocha 20 – 1 oraz ul. Dutkowskiego

 

2. ul. Doktora Kocha 33 – 21

 

3. ul. Doktora Kocha 48 – 39

 

4. ul. Doktora Kocha 57 – 49

 

5. ul. Mickiewicza, Ogrodowa i Łąkowa

 

 

 

23.01.2014 r. (czwartek), od godz. 15.30

 

1. ul. Sienkiewicza

 

2. ul. Rzeczna

 

3. ul. Kościelna

 

4. ul. Adwentowskiego od 1 oraz przylegające numery Niałka Wielkiego

 

5. ul. Adwentowskiego od końca

 

 

 

24.01.2014 r. (piątek), od godz. 15.30

 

1. ul. Poniatowskiego 2 – 42 strona prawa od torów

 

2. ul. Poniatowskiego od numerów Niałka Wielkiego do nr 43

 

3. ul. Poniatowskiego od numeru 3 strona lewa od torów

 

 

 

25.01.2014 r. (sobota), od godz. 13.00

 

1. ul. Dąbrowskiego

 

2. ul. Niałecka od ronda strona lewa następnie prawa

 

3. ul. Zacisze od nr 4

 

4. ul. Asnyka

 

 

 

26.01.2014 r. (niedziela), od godz. 14.00

 

ul. Doktora Kocha 34

 

 

 

 

 



farawolsztyn.pl